בית דפוס סטודיו לעיצוב מיתוג כניסת חברות
שלום אורח - התחבר
עגלת הקניות שלי:
(0) פריטים - 0.00 ₪

שירותים

       שירותי הדפסה:

גרפיקס מספקת שירותי הדפסה דיגיטלית ואופסט באיכות וברמה בינלאומית ובמחירים תחרותיים במיוחד. אנו עובדים עם ציוד הדפוס החדיש, המתוחכם ומהמתקדם ביותר מסוגו ועם חומרי הגלם האיכותיים ביותר שבאים לידי ביטוי ביכולתינו להתאים בין שיטת ההדפסה לעבודה המתבקשת במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר ובמחיר הנמוך ביותר עבור לקוחותינו. 
אנו מתחדשים כל להזמן בציוד מיוחד ומתקדם, ובטכניקות יצירתיות. אנו ערוכים לספק פתרונות הדפסה בצורה מיידית ובכמויות קטנות וגדולות כאחד.
אנו בגרפיקס מספקים שירותי הדפסה על חומרים וסוגים שונים ומגוונים כמו: ניירות מסוגים ומשקלים שונים, בדים שונים כגון קנבס או חולצות וחומרים פלסטיים שונים כגון מדבוקות ויניל ופוליפרופילן,כל סוגי השלטים ועוד.

 

 

 

 

 

 
        שירותי עיצוב גרפי ומיתוג:

לעיצוב הגרפי יש חשיבות רבה מאוד לצורך יצירת הרושם והמסר שאותו אתם רוצים להעביר במיוחד כאשר המוצרים מיועדים לשיווק העסק שלכם כמו: פליירים,מגנטים,כרטיסי ביקור וכו`.כאשר המוצרים מיועדים לשימוש פרטי יומיומי כמו ניירות לוגו, או פנקסי חשבוניות, מטרת העיצוב היא ליצור סביבת עבודה נוחה וברורה. כל בעל עסק מעוניין למשוך אליו כמה שיותר לקוחות ולכן מיתוג נכון ומקצועי של העסק הוא מהלך הכרחי שיש לבצע.
אנו בגרפיקס הבנו כי רק יחס אישי ללקוח וליווי אישי שלו לאורך כל התהליך, יכול לספק את התוצאה המושלמת. לאחר יצירת הרעיון המתאים ללקוח, מתחיל הצוות המיומן המקצועי והמשומן שלנו להניע את גלגליו ולשעוט קדימה  ויוצרים עבור לקוחותינו שפה ויזואלית אשר בחלוף הזמן הופכת לסימן היכר שלהם. שפה ויזואלית זו מבליטה את יתרונותיהם של לקוחותינו ותורמת רבות לבולטות שלהם ביחס למתחריהם.
  

  

 

 

 

 

 

 

        שירותי שליחויות:

כחלק מהשירות אותו אנו מספקים ללקוחותינו, אנו אף מציעים שירותי משלוחים בתשלום. כחלק מתהליך הזמנת המוצרים באתר, תוכלו לבחור באחת מבין שלושת אפשרויות אספקת מוצרים שלנו:
  1. איסוף עצמי - נארוז ונשמור את המוצרים אצלנו ונמתין שתגיעו לאסוף אותם מרח` בשמת 36, צור הדסה.
  2. משלוח בדואר - נאוז ונשלח את המוצרים אליכם בדואר רגיל, בעלות סמלית בלבד. בדרך כלל משלוח זה עשוי לערוך עד כ-5 ימי עסקים.
  3. שליח עד הבית - נארוז ונשלח את המוצרים אליכם עם שליח עד הבית. משלוח זה עשוי לערוך עד כ-2 ימי עסקים.
אם ברצונכם במשלוח דחוף לאותו יום, אנא צרו עמנו קשר טלפונית או דרך האתר.

  

- מפת האתר - שירות לקוחות
- תקנון האתר - שאלות ותשובות
- עצות לשיפור - העלאת עיצוב מוכן
- שירותים - מילון מונחים  
- הצטרף למועדון לקוחות - מבצעים    
     

B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין